micro:la se stává mediálním partnerem CenyBastlířů 2017

V květnu 2017 byl vyhlášen první ročník soutěže o elektronice, bastlení a programování – Ceny Bastlířů 2017. Micro:bit je jednou z rychle se rozvíjejících platform a tak nemůžeme u tohoto projektu chybět.
Dovolte nám představit soutěž, která na české a slovenské elektronické scéně určitě chyběla. Tři internetové stránky (chiptron.cz, tajned.cz a rajbastliru.cz) se dohodly na zorganizování soutěže, která by měla sloužit jako zpětná vazba čtenářů pro mnoho subjektů, které se zaměřují na elektroniku, bastlení a programování.

Odkaz na hlavní stránku Ceny Bastlířů je zde.

Hlavními cíli této soutěže jsou: zviditelnit zajímavé, ale možná neznáme subjekty a ocenit ty nejlepší.

Soutěžit se bude v mnoha kategoriích:

Nejlepší web
Nejlepší fórum
Nejlepší tutoriál
Nejlepší zájmový kroužek
Nejlepší firma
Nejlepší e-shop
Nejlepší škola
Nejlepší projekt
Nejlepší produkt

K tomu, aby bylo možné vybrat ty nejlepší, potřebujeme pomoc. Soutěž bude probíhat ve dvou fázích. V první fázi je potřeba nominovat své oblíbené subjekty, aby pro ně bylo možné ve druhé fázi hlasovat. Protože kořením každé soutěže jsou hodnotné ceny, tak i my jich máme pro Vás nachystáno velké množství díky sponzorům. Tyto ceny nevyhrávají nominované subjekty, ale aktivní fanoušci, kteří buďto někoho nominovali, nebo pro někoho hlasovali v soutěži. Během konání soutěže můžete vyhrát jednu z hodnotných cen. Samotní vítězové získají Cenu Bastlířů za rok 2017. Čím více bude nominací a posléze hlasů, tím větší váhu bude tato soutěž mít a bude opravdovou zpětnou vazbou Vás čtenářů a zájemců o elektroniku.

Své oblíbence můžete nominovat zde.

 

Scroll to Top