Kde koupit BBC micro:bit ?

Nadační fond micro:la v těchto dnech uzavřel partnerství s eshopem MegaRobot o podpoře komerčního prodeje BBC micro:bit individuálním zájemcům. Koupí v tomto eshopu přispějete našim prostřednictvím na microbit pro děti ve školách a kroužcích.

v současnosti je možné si na stránkách MegaRobot.cz objednat sadu 10ti kusů BBC micro:bit CLUB. Prodej jednotlivých kusů a příslušenství se připravuje.

BBC micro:bit CLUB

BBC micro:bit mikropočítač s detekcí pohybu, kompasem, bluetooth (balení 10 ks)       Výsledek obrázku pro microbit clubVýsledek obrázku pro microbit club

Balení obsahuje:
10 ks micro:bit, 10 USB kabelů, 10 držáků baterie, 20 x AAA baterií a 10 startovacích příruček

 

MegaRobot je partnerem Nadačního fondu micro:la v oblasti komerčního prodeje micro:bit a příslušenství. Koupí u megarobotu přispíváte prostřednictvím našeho fondu na micro:bit pro české děti ve školách a kroužcích. MegaRobot také nabízí nejlepší roboty, jež jsou ve světě v oboru vzdělávací a hobby robotiky k dispozici.  Megarobot.cz je výhradním distributorem Robotis pro ČR a SK a dodává i produkty ostatních významných výrobců v oboru. Na trhu je MegaRobot již od r. 2004, mezi zákazníky patří vedle individuálních zájemců i desítky středních škol, téměř všechny významné vysoké školy a v poslední době také základní školy (pro něž jsou určeny zejména stavebnice Dream), zájmová centra apod. Aktivně pomáhá školám při žádostech o dotace z EU. Od r. 2012 nabízí vedle prodeje i vývoj robotů na klíč (pro vědecko-technické parky apod.), školení, semináře atd.

Scroll to Top