Kde Koupit ?

Partnerem Nadačního fondu micro:la je eshop MegaRobot.cz, kde si můžete objednat micro:bit a příslušenství pro individuální potřebu. Koupí micro:bitu v tomto eshopu přispíváte na micro:bit českým dětem do škol a kroužků.


BBC micro:bit

Sada 10ti kusů - BBC micro:bit CLUB

BBC micro:bit mikropočítač s detekcí pohybu, kompasem, bluetooth (balení 10 ks)       Výsledek obrázku pro microbit clubVýsledek obrázku pro microbit club

Balení obsahuje:
10 ks micro:bit, 10 USB kabelů, 10 držáků baterie, 20 x AAA baterií a 10 startovacích příruček

Jednotlivé kusy - BBC micro:bit GO

Výsledek obrázku pro microbit club

Balení obsahuje:
1ks micro:bit, 1ks USB kabel, 1ks držák baterie, 2 x AAA baterie a startovací příručka


Výukové sady k BBC micro-bit

Sada experimentů s BBC micro:bit Inventor Kit

Tento kit představuje perfektní způsob pro začátek programování a hardwarovou interakcí s BBC micro:bit. Přiložené experimenty jsou: řekněte 'Hello' BBC micro:bit, pomocí LDR a analogových vstupů, stmívání LED pomocí potenciometru, použití tranzistoru pro buzení motoru, použití akcelerometru pro řízení otáček motoru, nastavení tónu piezo bzučákem, větrná energie, tvorba hry pomocí kompasu, obvod pro nabíjení kondenzátoru a pomocí RGB LED.

Balení obsahuje:
1x názorná příručka v AJ (55 stran), která Vás provede krok za krokem 10ti zábavnými experimenty, všechny součástky k 10ti experimentům


Příslušenství a Periferie k BBC micro:bit

Řídící deska pro ovládání motorků BBC micro:bit Developer Driver Board

Tato deska slouží jako interface k připojení 2 motorků k BBC micro:bit a hodí se ke konstrukci jednoduchých robotických vozítek s ovládáním vpřed, vzad a stop. Deska má dva analogové vstupy a dva vstupy pro ovládání tlačítky microbitu A a B. Součástí je výstup napájení pro BBC microbit. Vozítka lze potom řídit pomocí bezdrátové komunikace prostřednictvím mobilního telefonu nebo druhého BBC microbitu (ovládání např. nakloněním řídícího BBC microbit do požadovaného směru)

Balení obsahuje:
1ks deska pro řízení motorků

Připojovací EDGE konektor s prototypovou deskou

Pomocí tohoto konektoru získáte přístup k využití všech 21 pinů které BBC micro:bit nabízí pro vytváření různorodých aplikací a napojení na další periferie. Konektor umožňuje připojení jednotlivých pinů přes kabely na nepájivou montáž, případně i vytváření pájivých spojů.

Balení obsahuje:
1ks konektor s prototypovou deskou